TRYB JASNY/CIEMNY

Proteinowe Smoothie owocowe z brzoskwinią i kiwi

        Czasem się zdarza, że nie mam na nic czasu. Zupełnie na nic! Milion spraw do załatwienia, ciągle coś do zrobienia, ogólny chaos. W takie dni lubię działać szybko i skutecznie. Oczywiście odnosi się to też do gotowania. Żeby dodać sobie siły do walki, potrzebuję coś konkretnego, z odpowiednią ilością witamin i protein, by trzymało mnie aż do następnego posiłku.
Świetnym rozwiązaniem są smoothie, czy inaczej mówiąc koktajle. Robiłam je na bloga już nie raz, ale myślę, że każda nowa wersja będzie przez Was mile widziana. Bo przecież wszyscy cierpimy na chroniczny brak czasu!  Także dziś zapraszam na kopiastą dawkę witaminy C, białka i siły. Smak koktajlu w dużej mierze zależy od dojrzałości owoców. Jeśli są mocno dojrzałe i słodkie nie ma potrzeby dodawać miodu. Jeśli zaś traficie na kwaśne kiwi a wolicie słodkie smaki, proponuję wykorzystać łyżkę miodu. Jakkolwiek byście nie zrobili, gwarantuję, że będzie zdrowo i smacznie.
Proteinowe Smoothie owocowe z brzoskwinią i kiwi:

- 1 brzoskwinia
- 1 kiwi
- 4 truskawki
- 0,5 szklanki jogurtu naturalnego
- 2 czubate łyżki chudego twarogu
- 2 łyżki otrąb owsianych
- ew. 2 łyżki miodu


Kiwi obrać i pokroić w duże kawałki. Brzoskwinię i truskawki pokroić. Połączyć z pozostałymi składnikami i zmiksować. W razie potrzeby dosłodzić miodem.

Smacznego!

Komentarze

Polecane posty

instagram @paulina_gruszecka

Copyright © Jazzowe Smaki