TRYB JASNY/CIEMNY

Wiosna z FRoSTĄ - Główna Nagroda!


Moi drodzy z przyjemnością dzielę się sukcesem bloga Jazzowe Smaki. Mój przepis na Bazyliowy Sernik na Zimno z Truskawkami wygrał główną nagrodę w konkursie Wiosna z FRoSTĄ! Dziś przyjechała do mnie przesyłka i tak oto stałam się szczęśliwym nabywcą Multicookera REDMOND RMC- M110.
Multicooker - szybkowar REDMOND RMC-M110 gotuje pod ciśnieniem - 2 razy szybciej i zachowuje wszystkie witaminy i substancje pożyteczne. Jest łatwy w użytkowaniu, a jednocześnie zamienia cały zestaw sprzętu kuchennego : Kuchenkę, piekarnik, parowar, frytkownicę,urządzenie do przyrządzania fondue. Multicooker z łatwością przyrządza zarówno klasyczne pierwsze i drugie dania - zupy, kasze, omlety, garnirunki, pieczeń, steki -jak również potrawy gotowane na parze, wypieki, grzaniec, oryginalne desery, sałatki, pasztety, popcorn i wiele innych. 


Niezwykle przyjemnie jest dostawać nagrody, ale powiem Wam szczerze, że i tak największą frajdę zawsze przynosi mi sam proces wymyślania, tworzenia i gotowania. Fantastycznie, że moje pomysły się Wam podobają. To naprawdę ekstra motywacja do działania. Mam nadzieję, że takie niespodzianki będą mnie spotykać jeszcze nie raz, nie dwa. A tymczasem.. wracam do kuchni.
Smacznego dnia Kochani!


Komentarze

Prześlij komentarz

Polecane posty

instagram @paulina_gruszecka

Copyright © Jazzowe Smaki