TRYB JASNY/CIEMNY

Koktajl lodowo - arbuzowy

Ale gorąco, ale upał! Trzeba się ratować owocami i dużą ilością wody. Arbuz jest jednym z tych owoców, który prawie w całości składa się z wody, więc na skwar i wysokie temperatury będzie jak znalazł. Dziś mam dla Was przepis na super szybki koktajl lodowo arbuzowy, który uratuje Was z gorącej opresji.
W ostatnich tygodniach prawie wcale nie ma mnie na blogu a wszystko to z powodu remontu kuchni. Mój dom przechodzi teraz prawdziwą rewolucję a codzienne przyzwyczajenia całkowicie stanęły na głowie. Nauczyłam się przygotowywać posiłki w jednej misce, wykorzystując wszystko co się nawinie i nie marudzić na brak sprzętów. Można? Można. 

Teraz mój remont chyli się już ku końcowi i stopniowo wracamy do kulinarnej normy. Jednak żeby nie zaznać szoku, zaczynamy małymi kroczkami. Dziś odgrzebałam blender i zrobiłam koktajl. Ale dobry! Musicie spróbować!

Serdecznie polecam!


Koktajl lodowo - arbuzowy:

- ćwiartka arbuza
- 200 gramów lodów truskawkowych
- kostki lodu

Arbuza pokroić w grubą kostkę i zmiksować blenderem na sok. Następnie przelać przez sitko odcedzając pestki i pulpę. Kolejno do soku dodać lody i ponownie zmiksować. Porządnie schłodzić, wymieszać z kostkami lodu. Podawać.

Smacznego! 

 

Komentarze

Polecane posty

instagram @paulina_gruszecka

Copyright © Jazzowe Smaki